Deskorolka Yuneec E-GO2

670,00 zł

sprzedam


Deskorolka Jarosław, Yuneec Jarosław, E-GO2 Jarosław

Deskorolka Jarosław, Yuneec Jarosław, E-GO2 Jarosław, elektryczna Jarosław

Deskorolka Yuneec E-GO2
Yuneec E-GO2 to wytrzymała i lekka deskorolka elektryczna wykonana z drewna kompozytowego, zapewnia wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia.

Pozwoli Ci czerpać olbrzymią frajdę z jazdy na deskorolce bez jakiegokolwiek wysiłku. Dzięki silnikowi 400W nie musimy skupiać się na tradycyjnym "odpychaniu" deski. Sterowanie E-GO2 odbywa się za pomocą bezprzewodowego kontrolera, pracującego w technologii Bluetooth.

Deskorolka to praktyczny środek transportu dla osób w każdym wieku, mogący być alternatywą dla roweru, łyżworolek czy longboard'u. Mogą z niej korzystać wszystkie osoby. Elastyczny akumulator LiPol umożliwia aż do 4 godzin jazdy na jednym ładowaniu dzięki temu jest w stanie pokonać dystans nawet 30 km.

Sterowanie smartfonem
Dzięki dedykowanej aplikacji I-GO Yuneec (dla iOS) deskorolką można sterować za pomocą smartfona lub tabletu. Na pulpicie aplikacji pokazywane są najważniejsze informacje takie jak: prędkość jazdy, status baterii, temperatura układu.

Bezprzewodowy pilot
Dołączony do zestaw Inteligentny pilot komunikuje się z deskorolką w standardzie Bluetooth. Wygodny suwak pozwala na płynne i dynamiczne przyśpieszanie oraz bezpieczne hamowanie. Dodatkowo pilot posiada opcję wyboru trybu jazdy (podstawowy i dynamiczny) który można przełączyć za pomocą jednego przycisku. Kolejne tryby jazdy to Sport i ECO które także można szybko przełączyć poprzez pilot sterowania.

Parametry
Stan:Używany
Model:E-GO2
Kolor:niebieski
Maksymalna waga użytkownika:100 kg
Prędkość maksymalna:20 km/h
Zasięg:30 km
Moc silnika:400 W
Średnica kół:90 mm
Średnica kół cale:3.5"
Waga:6.3 kg

W zestawie:
Deskorolka E-GO 2 ( wymiary 91 x 24 cm )
Ładowarka sieciowa
Pilot zdalnego sterowania
Narzędzia do montażu kół


Ważne do: 2024.09.08, wyświetleń: 496

nr ogłoszenia: 20602